Már esküvőnk szervezésének kezdetén egyetértésben voltunk abban, hogy a zenéről DJ gondoskodjon. Solymi neve már ismerős volt a zenei életből, ezért felkerestük, hogy szeretnénk ajánlatot kérni tőle. A személyes találkozón egyből megtaláltuk vele a közös hangot, az elképzeléseink is stimmeltek, így el is döntöttük, hogy Őt szeretnénk felkérni a feladatra.

A Nagy Napon minden gördülékenyen ment, bármikor lehetett számot is kérni. A zenei felhozatallal maximálisan elégedettek voltunk, figyelembe vette a kéréseinket, minden generáció remekül szórakozott egész este.

Összességében jó szívvel ajánljuk Solymit minden házasulandó/mulatni vágyó párnak!

Vivi & Márk